CzechSlovakEnglish
Create a new account

PERSONALISTA - Brno
2019-05-09 - IMOS Brno, a.s. - hitprace.cz
první kontakt e-mailem: ****@*****.*** Požadujeme ŘP Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (30000 Kč)

2981 jobs found.

Personální manažer - Moravskoslezský kraj
2019-04-23 - Manpower - manpower.cz
...POPIS POZICE Jaká bude Vaše pracovní náplň? - tvorba a vedení komplexní personální agendy - implementace personálních procesů - vedení pohovorů a komunikace s uchazeči - plánování a koordinace školení / tvorba adaptačních programů - vedení a zpracovávání pracovně...

Personalista - Praha 1
2019-05-17 - Accor Czech Republic - gastrojobs.cz
...širokým přesahem v HR, který rád uchopí výzvu v turbulentním prostředí, jakým je cestovní ruch. Náplň práce: Recruitment Personální marketing Employer branding & PR Spolupráce se školami Participace a koordinace mezinárodních projektů...

personalista - Praha
2019-05-17 - Boutique Lofts Hotel Prague - gastrojobs.cz
Info: Rozšiřte náš mladý, dynamický, přátelský tým, Boutique Suites, s.r.o., člen skupiny firem CAPITAL Trust, a.s., přijme personalistu. Náplň práce: Pracovní náplní je hledání nových kolegů a proces jejich přijímání a zapracování do celé skupiny firem CAPITAL...

Personální konzultant s německým jazykem - Praha
2019-05-15 - LUTO Automotive CZ s. r. o. - inwork.cz
Informace Jsme dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti HR a hledáme nového člena našeho týmu, kterého náplní práce bude: - vedení telefonických a osobních pohovorů s uchazeči o práci v Německu - aktivní vyhledávání uchazečů (prostřednictvím pracovních...

Personalista - Středočeský kraj
2019-05-17 - Havlíkova přírodní apotéka s.r.o. - dobraprace.cz
...možný ihned místo výkonu práce: Na Míčánce 32, Praha 6 Co všechno budete mít na starosti: vytvoření a vedení komplexní personální agendy a personální politiky zefektivnění náboru a podpora poboček vedení pohovorů a komunikace s uchazeči zodpovědnost... (100 Kč/hod)

PERSONALISTA - Brno
2019-05-09 - IMOS Brno, a.s. - hitprace.cz
první kontakt e-mailem: ****@*****.*** Požadujeme ŘP Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (30000 Kč)

personalista - Průhonice, Středočeský kraj
2019-05-08 - Správa jeskyní České republiky - hitprace.cz
Zpracovává pracovněprávní smlouvy a dohody, metodicky řídí uzavírání DPP a DPČ na střediscích; zajišťuje personální agendu Správy jeskyní České republiky; eviduje a kontroluje předepsané lékařské prohlídky včetně dodržení termínů; organizuje školení BOZP, PO a řidičů referentů... (26000 - 32000 Kč)

Personální referent/referentka. - Praha 6
2019-05-17 - Univerzita Karlova Koleje a menzy - gastrojobs.cz
...Info: Koleje a menzy Univerzity Karlovy přijmou na HPP zaměstnance na pozici ,,Personální referent/referentka

Personalista - Plzeň
2019-05-08 - ALMAX WORK-Holding, družstvo - hitprace.cz
...příprava prezentací, právní dokumentace, zajišťování obchodní korespondence - Příprava pracovních smluv a dodatků, kontrola a vedení personální agendy Požadujeme: - Praxe na stejné či obdobné pozici nutná - Precizní znalost Outlook, Excel, Word - Výborná znalost práce... (25000 Kč)

personalista - Chocerady, Středočeský kraj
2019-05-07 - MINISTERSTVO OBRANY - hitprace.cz
Pracoviště Komorní Hrádek Organizace přípravy ke vzdělávání zaměstnanců rezortu Ministerstva obrany. Zabezpečení přípravy a zpracování ucelené dokumentace programů vzdělávacích akcí a jejich vyhodnocování, koordinace a organizační zabezpečení vzdělávacích akcí k plnění ... (24000 Kč)

Personalista/-ka, Havlíčkobrodsko - Jihlava
2019-05-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Do rozrůstající se firmy na Havlíčkobrodsku hledáme zkušeného kolegu či kolegyni na personální oddělení. Máte rádi výzvy a nábor zaměstnanců bude jednou z nich? Uvítáte dynamickou pracovní náplň, do které se pustíte vyloženě (40000 - 45000 Kč)

Personalista/ka - Praha
2019-05-13 - Státní fond životního prostředí České republiky - spravnykrok.cz
Požadujeme • VŠ vzdělání bakalářského nebo magisterského stupně, případně lze udělit výjimku ze vzdělání v souladu s ustanovením §178 odst. 2 dle ZoSS; • státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který... (110 Kč/hod)

Personalista/personalistka - České Budějovice 1
2019-04-25 - Bohemia Works, a.s. - profesia.cz
...pravomoci a zodpovědnosti HLEDÁTE PRÁCI V PERSONALISTICE? Bohemia Works a.s přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici personalista/personalistka. Náplň práce: -tvorba inzerce a pracovních smluv -komunikace se stávajícími zaměstnanci a vyhledávání nových...

Personální referent - Brno
2019-05-07 - ČSAD Brno - Černovice, a.s. - hitprace.cz
Stabilní, ryze česká dopravní společnost, hledá do svého týmu spolehlivého, kvalifikovaného a loajálního člověka na pozici personálního referenta. Praxe v této oblasti je více než vítána!!! Můžete se těšit na přátelské prostředí a kolegy, kteří vždy a rádi poradí. (24000 - 28000 Kč)

Personální referenti - Brno
2019-05-08 - Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o. - hitprace.cz
První kontakt e-mailem: ****@*****.*** Místo výkonu práce: Holandská 9, Brno 639 00 Požadavky: Znalost angličtiny a jednoho z následujících jazyků: holandština, francouzština, němčina Základní znalost MS Excel Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou (20000 - 45000 Kč)

Personalista specialista - Liběchov, Středočeský kraj
2019-05-08 - Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i. - hitprace.cz
Pracovní náplň: zajišťuje komplexně personální agendu - přijímání nových zaměstnanců, komunikace s uchazeči, vedoucími, příprava potřebné dokumentace, zadání do mzdového systému, zajišťuje dodržování pracovněprávních předpisů při přijímání a propouštění zaměstnanců, a... (11000 - 13000 Kč)

personalista/ka - Praha
2019-05-09 - ZENOVA Facility s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Jsme českou společností působící po celé České republice a spolehlivý partner s dlouholetými zkušenosti na trhu v oblasti služeb facility managementu. Pro naše klienty zajišťujeme činnosti, které nesouvisí s jejich hlavní činností jako technickou správu, úklid...

Personalista/ka - Benešov
2019-05-07 - BAEST Machinery Holding, a.s. - hitprace.cz
SŠ/VŠ vzdělání Znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů Praxe na podobné pozici min. 2 roky Organizační a komunikační dovednosti Vysoké pracovní nasazení Pokročilá znalost MS Office (MS Word, MS Excel) Znalost programu Permis výhodou Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost... (25000 Kč)

Personální referenti - Praha
2019-04-30 - Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Jeremenk... - hitprace.cz
Znalost ovládání PC - Word, Excel. Výhodou znalost programů RESK, VEMA a orientace ve vyplňování výkazů (ÚP, MPSV, MF), znalost pracovně-právní tématiky (zaměstnance- zaměstnavatel), přihlašování a odhlašovaní zaměstnanců na ČSSZ a zdravotní pojišťovny a znalost zákoníku... (20000 - 26000 Kč)

RECRUITER / PERSONALISTA / KOLEGA - Zlín
2019-04-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Jsi člověk, který se dokáže bavit s každým? V této pozici se potkáš s lidmi na pozicích od asistentky až po TOP management. A kde je potkáš? Budeš jim hledat lepší práci. Nebo se s nimi potkáš u kávy na meetingu v některé z firem. Nebo s nimi povedeš pohovor, protože přesně... (25000 - 40000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.