CzechSlovakEnglish
Create a new account

3765 jobs found.

Samostatná/ý účetní - Středočeský kraj
2019-08-17 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POPIS POZICE: * Veškeré účetní činnosti prováděné v souladu s platnou legislativou * Účetnictví zaměřené na dovoz a vývoz, účtování dovozních dokladů * Evidence a účtování přijatých faktur * Účtování banky, vedení firemní pokladny * Inventura účtů * Příprava finančních...

Účetní - Hradec Králové - Hradec Králové
2019-08-12 - Advantage Consulting, s.r.o. - Hradec Králové - hitprace.cz
...levou zadní? Pošlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou v nadnárodní společnosti sídlící v Hradci Králové a to na pozici:ÚČETNÍ - HRADEC KRÁLOVÉ* práci ve stabilní mezinárodní společnosti* nadstandartní počet dní dovolené* dotované stravování* příspěvky na sport...

Účetní všeobecná - pouze OZP - Brno
2019-08-09 - Půjčovna dodávek Brno s.r.o. - hitprace.cz
První kontakt telefonicky po - pá 08:00 - 16:00 nebo e-mailem. Možnost přizpůsobení pracovní doby, praxe v oboru (150 Kč/hod)

Samostatná účetní / samostatný účetní - Děčín
2019-08-08 - OSBD ÚČTO s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Děčín Požadavky: zkušenost se samostatným vedením účetnictví, znalost účetních a daňových předpisů, středně pokročilá znalost MS Excel, povědomí o účetních operacích. Náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým... (18000 Kč)

Účetní + vedoucí stravování - Lhota u Vsetína, Zlínský kraj
2019-08-08 - Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína, příspěvková... - hitprace.cz
ÚČETNÍ + VEDOUCÍ STRAVOVÁNÍ Požadujeme: praxi v oboru, znalost podvojného účetnictví příspěvkové organizace je výhodou, zájem o obor, pečlivost, flexibilita a ochota vzdělávat se. Zkušenosti s vedením školního stravování taktéž výhodou. Náplň práce: jedná se o kumulovanou... (20000 Kč)

Hlavní účetní - Administrativa - okres Nový Jičín
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - hitprace.cz
* řešení účetní problematiky firmy * spolupráce s finančním ředitelem, controllingem * zpracování měsíčních a ročních uzávěrek ve spolupráci s účetními * vedení účetního oddělení čítající 2 účetní * týdenní/měsíční reporting ekonomických výsledků pro mateřskou společnost...

Účetní, rozpočtář/ka - Jablonec nad Nisou
2019-08-08 - Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková... - hitprace.cz
Účetní, rozpočtář/ka - samostatné vedení podvojného účetnictví - sestavení návrhu rozpočtu školy a sledování jeho čerpání - zpracování veškeré účetní agendy včetně uzávěrky, sestav a výkazů - vedení pokladní knihy, zajištění manipulace s peněžní hotovostí - kontrola účetní... (23000 - 28000 Kč)

MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA - České Budějovice
2019-08-08 - Karlovarské minerální vody, a. s. - hitprace.cz
Požadavky: SŠ všeobecného nebo ekonomického směru, min. 3 roky v oblasti personalistiky nebo mzdového účetnictví, dobrá znalost pracovně právní legislativy, zkušenost se státními institucemi v oblasti zaměstnávání, znalost SAP HR výhodou, pasivní znalost angličtiny (porozumění... (35000 - 45000 Kč)

Administrativní pracovník / administrativní pracovnice, účetní - Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj
2019-08-08 - Charon - Jitka Filipová s.r.o. - hitprace.cz
Kontakt telefonicky v pracovních dnech od 8:30 do 15:30. - ÚSO - administrativní pracovnice pohřební služby - znalost práce na PC (Word, Excel) - praxe v oboru účetnictví nebo administrativy výhodou - spolehlivost, samostatnost, reprezentativní vystupování. (18000 Kč)

samostnatná/ý účetní - Uherské Hradiště
2019-08-08 - SYNOT ICT Services, a.s. - hitprace.cz
kompletní vedení podvoj. účetnictví, příprava účetních a statistických výkazů, zpracování účetních závěrek a daňových přiznání, aplikace účetních a daňových předpisů, zodpovědnost za účtování položek (bankovní výpisy, interní doklady, faktury), reporting, komunikace s... (20000 Kč)

Účetní - zástupce hlavní účetní - Rožnov pod Radhoštěm
2019-08-08 - ENERGOAQUA, a.s. - hitprace.cz
Požadavky na zaměstnance: - ÚSO - Účetnictví, Obchodní akademie apod., VŠ výhodou - znalost účetních a daňových zákonů - praxe v oboru min 2 roky nebo VŠ a 1 rok Nabízené výhody: Pravidelné měsíční a roční prémie, příspěvky na stravování, dovolenou, jazykovou výuku, tábory... (20000 Kč)

ÚČETNÍ / MZDOVÁ ÚČETNÍ - České Budějovice
2019-07-26 - GYMNÁZIUM J.V.JIRSÍKA - hitprace.cz
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, osobně nebo e-mailem. (20000 - 30000 Kč)

Účetní s polštinou - Liberec
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...společnosti a využít tak daný jazyk, a k tomu i angličtinu? Pak se nám přihlaste a přidejte se k unikátním projektu! Na pozici Účetní s polštinou Vás čeká: * účtování faktur, dobropisů, záloh, interních dokladů * příprava platebních návrhů a účtování...

Hlavní účetní - Praha
2019-07-27 - KLB Group s.r.o. - hitprace.cz
...nákupčími, účetními atd. Má přes 700 zaměstnanců v Evropě, Americe, Africe i Asii a působnost po celém světě. Popis práce Hledáme účetní/ho k asistenci našemu klientovi během implementace střediska sdílených finančních služeb. Účetní bude zpracovávat a monitorovat materiály... (48000 - 70000 Kč)

ÚČETNÍ - SKLADOVÍ - Ropice, Moravskoslezský kraj
2019-07-26 - Inženýrské stavby CZECH, s.r.o. - hitprace.cz
Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou, praxe v oboru, znalost základů všeobecného účetnictví, znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, příjemné vystupování. Náplň práce - skladové hospodářství, vyplňování tabulek, fakturace, zakázky, práce na prodejně, administrativní... (17900 Kč)

Hlavní účetní - Štětí, Ústecký kraj
2019-07-26 - SPM - Security Paper Mill, a.s. - hitprace.cz
FINANČNÍ ÚČETNÍ / HLAVNÍ ÚČETNÍ Místo výkonu práce: Štětí Zařazení v organizaci: Finance a administrativa Úkoly a odpovědnost: - vedeni podvojného učetnictví, komplexní účtování obchodní a výrobní společnosti v rámci skupiny - reporting, výkaznictví, controlling,... (35000 Kč)

Samostatná účetní - Praha
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...praxi v účetnictví, ale zároveň potřebujete komunikovat a máte skvělou vyřídilku? Vaší náplní práce bude: * Kompletní zpracování účetních operací (přijaté faktury, sklady, banka, cestovní příkazy) * Zpracování měsíčních daňových přiznání (DPH dle české legislativy)... (45000 Kč)

ÚČETNÍ - Nové Hrady, Jihočeský kraj
2019-07-18 - Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. - hitprace.cz
...Uživatelská znalost produktů MS Office Znalost anglického jazyka VÝHODOU Vhodné i pro absolventy NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování a příprava účetních dokladů pro finanční účtárnu Zpracování a příprava podkladů pro mzdovou účtárnu Práce na PC; Kontrola tiskových sestav Příprava... (21000 Kč)

HLAVNÍ ÚČETNÍ - Prostějov
2019-07-25 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...otevřený novým zkušenostem, hledáme možná právě Vás BENEFITY: - zajímavá pracovní příležitost v Olomouckém kraji POŽADAVKY: - praxe jako účetní z výrobní firmy - velmi dobrá znalost anglického jazyka - znalost daňové problematiky - vzdělání ekonomického směru

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.